Współpraca

Pierwszy francuski sklep z akcesoriami wspinaczkowymi i profesjonalnym wyposażeniem ścian wspinaczkowych w Polsce.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od kilku lat polski rynek generuje powtarzalność marek. Od produktów wysokiej jakości przez wątpliwą kupowaną w masowych sieciach. Jednocześnie można zaobserwować wzrost zainteresowania wspinaczką jako modnym, mainstreamowym sportem, dostępnym dla każdego.

Klienci, którzy doświadczyli przesytu, szukają czegoś nowego, chcą wyróżnić się. Nowa generacja wspinaczy, młodzież oraz osoby w wieku 16-35 lat, liczą się z jakością, oryginalnością i wygodą produktów. Coraz częściej próbują sprawdzonych rozwiązań zaczerpniętych z zachodniego rynku.

Najlepsi francuscy wspinacze, Mistrzowie Świata i Europy oraz środowisko wspinaczkowe z kolebki wspinaczkowej Fontainebleau korzystają jedynie ze sprzętu francuskiej produkcji. Produkty są testowane w trudnych alpejskich warunkach z nastawieniem na wygodę, precyzję wykonania, bezpieczeństwo, niezawodność. Jakość tych produktów przyciąga każdego kto wspina się zawodowo jak i amatorsko.

Wprowadzenie francuskich marek do oferty swojego sklepu, oznacza odróżnienie się od konkurencji i zaproponowanie swoim klientom alternatywy na obecny marazm.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszy sprzęt wiodących w Europie marek takich jak:

Snap, Crimp Oil, Y&Y, EB, Ibbz, 6A (akcesoria dla wspinaczy)

-profesjonalne wyposażenie ścian wspinaczkowych, zestawy chwytów i struktur dostarczane przez Blozone, ArtLine, Expression Holds.

Wszystkie produkty w rozsądnych cenach i doskonałych warunkach zatowarowania.

Napisz do nas by poznać szczegóły.

Zapraszamy do współpracy.

e-climbing team

Ciekawostki i nasze sukcesy:

– drużyna e-climbing.com  startowała w Mistrzostwach Polski w Boulderingu, które odbywały się podczas zeszłorocznego Krakowskiego Festiwalu Górskiego (2014). Była to okazja do zaprezentowania sprzętu wspinaczkowego prosto z Francji. Wrażenie spotęgowało zwycięstwo zawodnika naszego teamu: Alban Leviera. Więcej można przeczytać na większości polskich portali zajmujących się wspinaczką (linki do artykułów):

http://bit.ly/goryonline

http://bit.ly/wspinanie

– chwyty ArtLine, eXpression holds i struktury Blozone wykorzystywane są już przez m.in.: poznański ClimbingSpot, warszawski Murall, kaliskie Blokoblisko i jeleniogórską Pochylnię. Te same zestawy chwytów używane są podczas zawodów organizowanych przez Międzynarodową Federację Wspinaczki Sportowej, np. Mistrzostwa Świata.

– sprzęt marki IBBZ produkowany jest w Fontainebleau, a szefem jest 70 letni Jo Montchaussé, który do dziś wspina się na poziomie 8A…

– w e-climbing.com można kupić buty EB, firma założona jest przez twórcę pierwszego buta wspinaczkowego w historii (Pierre Allain), a obecny prezes EB: Frédéric Tuscan jest Wicemistrzem Świata w boulderingu z 2001 roku.

– wieżę krakowskiego Kościoła Mariackiego ukończono w tym samym roku, w którym Antoine de Ville dokonał pierwszej udokumentowanej wspinaczki na świecie. Zdobył wtedy szczyt Mont Aiguille.

Więcej na infografice : http://bit.ly/eclimbingshop